Up Obora Hurt

Up Obora Hurt

Up Obora Hurt je nově postavenou restaurací spolu s ubytováním v chatkách, které projdou rekonstrukcí v následující etapě. Restaurace se nachází v blízkosti Dlouhého rybníka a disponuje kapacitou až 300 hostů. Posezení je možné jak ve vnitřních prostorách s odděleným salonkem pro 50 hostů, tak na venkovních krytých terasách. Pro sportovní vyžití bude k dispozici víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kulečníková herna a dětské hřiště.

Restaurace je zaměřena jak na denní provoz zahrnující nabídku denních menu, alá carte menu,  tak na pořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí, rautů či jakékoli jiné společenské události. V Up OBOŘE HURT jsou také nově zrekonstruované moderní chaty ideální pro rodinné dovolené a odpočinkové víkendy v přírodě. V hlavním sálu je velké promítací plátno vhodné pro prezentační akce a sledování sportovních přenosů.

Zajímavostí a přidanou hodnotou Up Obory Hurt bude bezesporu vlastní výrobna cukrářských výrobků a vlastní pekařská výroba. Od domácích dortů, zákusků, svatebních dortů, po kváskové pečivo připravované tradičním způsobem s blahodárnými účinky na lidský organismus, vynikající chutí a dlouhou trvanlivostí.

V nabídce jsou také pro podniky skupiny UpGROUP typické fresh džusy, různé druhy čerstvé kávy a pro turisty, cyklisty a milovníky piva pestrá nabídka čepovaných piv.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete v nově zrekonstruované Oboře Hurt spokojeni a stane se pro Vás místem oblíbeným.

Up Obora Hurt – Vaše místo v přírodě.