Připravujeme NOVÉ PROVOZY

Skupina UpGROUP se rozroste v blízké době o další členy. V horizontu 14 dní pro Vás budeme otvírat nově postavenou restauraci a rekreační centrum Up Obora Hurt v Lanškrouně, které se ponese v duchu čisté moderní gastronomie, bude disponovat vlastní výrobnou zákusků a pečiva a rozšíří tak služby naší skupiny na Lanškrounsko a okolí.

Více informací již brzy na https://www.facebook.com/upoborahurt?fref=ts

www.upoborahurt.cz

Dalším podnikem v pořadí bude restaurace a kavárna Up Radnice v Trutnově na pěší zóně poblíž Krakonošova náměstí. Nově zrekonstruované historické prostory Vám nabídnou posezení v luxusním prostředí s možností ochutnat netradiční speciality, vybraná vína, rumy a kávu. V prostorách bývalého Cocktail baru pro Vás chystáme kavárnu a výrobnu domácích pralinek a makronek. Předpokládané otevření Up Radnice plánujeme na druhou polovinu srpna.

Více informací již brzy na https://www.facebook.com/NovaRadnice?fref=ts

www.upradnice.cz

Třetím v pořadí bude prostor v letech minulých velice oblíbeného zábavního centra Olymp Trutnov v Poříčí v Náchodské ulici. V Up Olympu budete mít možnost zahrát si na osmi profesionálních drahách bowling, posedět v moderní, nekuřácké restauraci, využít kulečníkové herny, dětského koutku, šipek či sportovních simulátorů. Ideální místo k trávení Vašich volných chvil nejen za dlouhých podzimních a zimních večerů, ale po celý rok. Předpokládané otevření v druhé polovině září.

Více informací již brzy na https://www.facebook.com/UpOlymp?fref=ts

www.upolymp.cz

Budeme se těšit na Vaši návštěvu ve všech nově otevřených provozovnách a věříme, že si k nám najdete cestu a budete spokojeni.

UpGROUP tým.